Close

Maltepe Elektronik Kart Hurdası

Maltepe Elektronik Kart hurdası için WhatsApp Üzerinden fiyat ve bilgi alabilirsiniz, Anakart Hurdası, Baskılı Devre Kartları Ve Elektrik Elektronik Cihazlar

 

  • Bilgisayar ve Anakartları
  • Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi Makinesi ve Anakartları
  • Telefon Santrali ve Anakartları
  • Basklı Devre Kartları
  • Güç Devre Karları
  • Server Sunucu Kartları
  • Rem, İşlemci
  • Hastane Cihaz Karları
  • Baz İstasyonu Kartları
  • Askeri Cihaz Ekipmanları Kartları

 

Bilgisayar ve Her Türlü Anakartları Değerinden Ve Yerinden Nakit Olarak Alıyoruz, Ve Kaliteli Bir Hizmet Sunmaya Çalışıyoruz.

Her Türlü Elektronik Hurda Ve Atıklarınız için Lütfen Elektronik Geri Dönüşüm İle İletişime Geçiniz, Bilgi Ve Hizmet almak İçin Budan Dolayı Hemen İletişime Geçebilirsiniz, Egd Firması Size Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyacaktır, Bu nedenle Destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Maltepe elektronik Kart hurdası

Maltepe elektronik Kart hurdası

Elektronik Hurda  Kart -Fiyatları

 

Elektronik geri dönüşüm, neredeyse her türlü elektronik atığı veya diğer geri dönüştürülebilir ürünleri işleme kapasitesine sahiptir. Ele aldığımız her şey  İşyerimizde geri dönüştürülür ya da daha ileri işlemler için  onaylı bir tesise gönderilir. Malzemelerinizin mümkün olan en iyi şekilde kullanıldığını ve çevrenin her fırsatta korunduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.

 

Maltepe Elektronik Kart Hurdası Alım Fiyatları Ve Satış Fiyatları

Maltepe Geri Dönüşüm Ve imha İşlemleri Sağlıyoruz, çünkü çevre dostu geri dönüşüme önem veriyoruz, Elektronik atık ve Elektronik Hurda kart alımlarınızda, Egd firması olarak hizmet veriyoruz.

 

Egd Firması Olarak Burada Yapmak İstediğimiz Olay Geri Dönüşüme Katkı Sağlamak Ve Çevre Dostu bir imha gerçekleştirmektir, Hem Bireysel Hem Firma Bazında Elektronik Ve Elektronik Hurda Kart Alımımızda Öncelikle Bu Hususta Çok Dikkat ediyoruz, Geri Dönüşüme Katkı Sağlamak adına Her Bireyin Üzerine Düşen Görev Çevreyi En İyi Nasıl Korumak Olmalıdır, Bu anlamda Çevre Dostu Firmalar Bu Elektronik Atıkları Ulaştırmak Ve Çevreyi Kirletici Maddelerden Arındırmak için Çalışıyoruz , Destekleriniz İçin Teşekkür Ediyoruz.

 

Tüm Metaller
Banka Ekipmanı
Piller
Karton, kağıt, plastik
CD Çalarlar
CD ROM’lar
Cep telefonları
Ticari Ekipmanlar
Bilgisayar Monitörleri- CRT’ler
Bilgisayar Monitörleri- Düz Panel
Kontrolörleri
Kopyalama Makineleri
Masaüstü Bilgisayarlar
Bağlantı İstasyonları
Faks Makineleri
Oyun Konsolları
Sabit Diskler
Endüstriyel Elektronik Ekipmanlar
Mürekkep ve Toner Kartuşları
Klavyeler
Dizüstü Bilgisayarlar
Ampuller
Mainframes
Tıbbi Ekipman
Mikrodalgalar
Askeri Ekipman
Modemler
Fare
Ağ Hub’ları
Ofis Donanımı
Ofis / Ev Telefon ve Ekipman
Çevre Birimleri
Güç ve Ağ Kabloları
Baskılı Devre Kartları
Yazıcılar
Radyolar
Şarj Edilebilir Piller
Tarayıcılar
Sunucular
Küçük Ev Aletleri
Stereolar
Anahtar Kutuları
Tabletler
Kaset Çalarlar
Telekomünikasyon Ekipmanları
Televizyonlar
Terminaller
Test Cihazları
UPS (kişisel ve ağ)
VCR’ler
elektronik anakart hurdası fiyatları

elektronik anakart hurdası

 Maltepe Geri Dönüşüm Elektronik Atıklar Hurda Ürünler Listesi

 

Anakart, Mainboard, İşlemci, Cpu, Ram, Memory, Bellek, Sabit Disk, Harddisk, Hdd, Optik Okuyucu, Cd-Rom, Dvd-Rom, Dvd-Combo, Modem, Ses Kartı, Sound Card, Audio Card, Ekran Kartı, Vga, Grafik Kart, Graphic Card, Görüntü Kartları, Elektronik Kart, Ethernet Kartı, Network Kartı, Scsi Card, Tv Kartı, Radyo Kartı, Video Kartları, Web Kameralar, Lcd Monitör, Crt Monitörler, Hoparlör, Mikrofon ve Kulaklık, Güvenlik Ürünleri, Kasa, Power Supply, Disket ve Kart Okuyucular, Kablo ve Adaptör, Raid Kartları, Yazıcı, Batarya, Pil, Akü, Ups, Lion Pil, Barkod Yazıcılar, Dekon Yazıcı, Printer, Yazıcı Kablosu, Ups, Kesintisiz Güç Kaynağı, Çeviriciler, Ağ Ürünleri, Switch, Router, Firewall, Gateway, Santral, Voip Cihazı, Digital Fotoğraf Makinası, Grafik Tablet, Hafıza Kartları, Cep Telefonu, Projeksiyon, Telsiz Telefonlar, Plazma Tv, Lcd Televizyon, Led Tv, Tüplü Televizyonlar, Kablolar, Çeviriciler, Hazır Sistemler, Taşınabilir Sistem, Masaüstü Bilgisayarlar, Network Ürünleri, Networking, CD DVD Writer, Klavye, Mouse, Mp3 Player, Ev Sinema Sistemleri,

 

Mallarınızın durumu, miktarı ve niteliği gibi doğru bilgiler, adil bir alım fiyatı teklif etmemizi kolaylaştırır. Ayrıca, mallarınızın resimleri bizim için genellikle  fiyatlandırma konusunda çok yardımı dokunmaktadır 0545 420 55 80 WhatsApp

 

Paylaş:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir