Close

Teknolojik Atık Alım Fiyatları

Teknolojik Atık Alım Fiyatları

 

Teknolojik Atıklar Nelerdir ? Nasıl Geri Dönüştürülmelidir ?

 

Elektronik Geri Dönüşüm firması olarak burada yapmak istediğimiz geri dönüşüm işlemi çevreye oldukça zararlı olan elektronik atıkları halen kullanılır olan parçaları geri dönüştürmek ve hiç bir işe yaramaz elektronik ürünlerin imhasını gerçekleştirmektir.

 

  • Eski Ve Teknolojiye Ayak uyduramayan Hurda cep telefonları.
  • Bozulmuş ve atıl durumdaki bilgisayar ve  ekipmanları (laptop ,Masa üstü ,Server )
  • Beyaz eşya hurdaları
  • Telefon santrali hurdaları
  • klima hurdaları ve Soğutucu ekipmanları
  • Atıl durumdaki led ve lcd mönitörler ve televizyonlar

 

Bu tür elektronik atıklarınız var ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bizi arayabilir veya Whatsap üzerinden bilgi alabilir, Kolayca satışını yapabilir ve güvenle geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

 

Geri dönüşüm firması olarak her türlü teknolojik atığı geri dönüştürüyoruz , ve ekonomiye katkıda bulunuyoruz ,ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz.

 

Eski elektrikli süpürge ,Bozulmuş ütüler ,Buzdolabı hurdası ,Çalışmayan arızalı çamaşır makinesi ve kurutma makineleri gibi elektrikli ev aletleri ve ofis elektroniği ,fotokopi makinesi ,yazıcı ,tarayıcı hurdalarınızı bizimle geri dönüşüme kazandırabilir oldukça kazançlı çıkabilirsiniz ve teknolojik atıklarınız güvenle geri dönüştürebilirsiniz.

 

Teknolojik Atık Alım fiyatları nasıl belirlenir

Hurdanın durum veya adet ve Kiloğram bazında alımlar yapılır ve fiyatlar belirlenir .Kullanılacak veya imha edilecek  hurdalar olarak ikiye ayrılır ve fiyatlandırma yapılır.

Paylaş:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir