Close

Ümraniye Elektronik Atık Geri Dönüşüm

Ümraniye Elektronik Atık Geri Dönüşüm

Ümraniye Elektronik Atık geri dönüşüm Olarak Ümraniye de hizmet vermekteyiz Ümraniye de bulunan elektronik atık hurdalarınız ve elektronik hurda kartlarınızı yüksek fiyat garantisiyle adresinizden peşin ödeme ile alıyoruz Elektronik hurdalarınızı bize sormadan satmayın …

 

 

Elektronik cihazlar sıklıkla toksit ve geri dönüştürülebilir malzemeleri birleştirdiğinden, geri dönüşüm kolay bir iş değildir. Bununla birlikte, basit bir çöp depolama alanı veya elektronik atıkların yakılması söz konusu değildir, çünkü her şeyden önce toksit maddeler çevreyi kirletir ve ikinci olarak değerli hammaddeler sonsuza dek kaybedilir.

 

Elektronik hurdada bulunan geri dönüştürülebilir malzemelerin önemi göz ardı edilmemelidir!  Ayrıca bazı gümüş, paladyum, bakır ve kalay ve altın gibi değerli madenlerin geri kazanılabilir ki buda ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır.

 

Elektronik Hurda Atık Olabilecek Eşyalar Nelerdir ?Elektronik Atık Fiyatları 

  • Ümraniye Elektronik Atık Hurda
  • Hepimizin Bildiği Üzere Evimizde yada İş yerimizde Elektrikli Ve elektronik olarak kullandığımız elektronik cihaz ve eşyalar mevcut bunlar ise Başlıca Beyaz Eşya (Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Mikro Dalga Fırınlar, Sac Kurutma makinesi, Ekmek Kızartma makinesi, Elektrikle çalışsan Bir çok eşya Geri dönüşümü Yapılmaktadır.
  • İş Yerimizde Kullandığımız ve hayatımızın Vazgeçilmezi olmuş Elektronik cihazlar (Yazıcı, tarayıcı, Masa Üstü Telefonlar, Cep Telefonları, Telsiz Telefonları, Fotokopi Makinesi, Telefon Santrali , Elektrik tesisat kabloları,Hastane cihaz ve ekipmanları, Medikal cihazlar,Bilgisayar kasaları, Monitör, Televizyon, Elektronik Devre kartları bazıları
  • Elektronik Atık Televizyonlar
  • Elektronik atık Bilgisayar Kasaları ve Monitörleri
  • Elektronik atık Devre Kartları
  • Elektronik Atık Tıbbi Cihazlar
Ümraniye Elektronik Atık geri Dönüşüm

Ümraniye Elektronik Atık Geri Dönüşüm

 

 

Toplu olarak her türlü  elektronik hurdanızı satmak veya elektronik  hurda almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız  İstanbul  Ümraniye  ilçesinde Elektronik Atık geri dönüşüm hizmetlerini başarıyla sunmaktan ziyade E atıklarınızı  doğaya zarar vermeden tekrar geri dönüşüm döngüsüne  kazandırmaktadır.

 

Firmamıza  ait Kendi  araçlarımızla, Hurda elektronik Atık  ile elektronik kart ve Bilgisayar hurdalarınızı alırken. Firmamız müşterilerine dinamik bir ekip çalışması ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunmaktadır. sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır .

 

Kaliteli ve zamanında hizmet ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak.için  Ümraniye Elektronik Atık Firması Hizmetinizdedir.

Elektronik Atık durumu, miktarı ve niteliği gibi doğru bilgiler, adil bir alım fiyatı teklif etmemizi kolaylaştırır. Ayrıca, Elekronik Hurdaların resimleri bizim için genellikle  fiyatlandırma konusunda çok yardımı dokunmaktadır 0545 420 55 80 WhatsApp

 

 

 

 

Paylaş:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir